Szkolenia maturalne – on-line

image_pdf

Komunikat w sprawie szkoleń uzupełniających dla egzaminatorów maturalnych z języka polskiego, języka angielskiego i matematyki – formuła od 2015 r.

Szanowni Państwo,

Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Jaworznie organizuje szkolenia uzupełniające dla egzaminatorów egzaminu maturalnego z języka polskiego, języka angielskiegoi matematyki do przeprowadzenia egzaminu w formule od 2015 r.

W szkoleniach mogą wziąć udział egzaminatorzy, którzy jeszcze nie uczestniczyli w tego typu doszkoleniach.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w Serwisie dla Egzaminatorów na stronie internetowej www.oke.jaworzno.pl w zakładce SZKOLENIA. Osoby zainteresowane prosimy o aktualizację danych oraz zapisanie się na szkolenie poprzez swoje konto w Serwisie dla Egzaminatorów. Ilość miejsc w grupach jest ograniczona.

Szkolenia odbędą się w trybie zdalnym poprzez darmową aplikację Microsoft Teams. Każdy uczestnik szkolenia loguje się do aplikacji Microsoft Teams za pomocą swojego konta. W przypadku jego braku należy takie konto założyć podczas pierwszego logowania (konta proszę zakładać podając swoje prawdziwe imię i nazwisko). Zaproszenia do udziału w szkoleniu, wraz z linkiem dostępowym będą wysyłane na adres e-mail wprowadzony w Serwisie dla Egzaminatorów. Jest możliwość wysłania zaproszenia na inny adres, jeżeli konto w MicrosoftTeams jest założone właśnie na ten adres. Informacja o takiej potrzebie musi zostać przekazana do OKE w Jaworznie co najmniej 48 h przed rozpoczęciem szkolenia.

Robert Wanic

Dyrektor OKE w Jaworznie

Skip to content